Kdo jsem

Jiří Podešva - realitní makléř pro Olomouc

Jmenuji se Jiří Podešva a pomáhám lidem vyřešit jejich bydlení.

Jak už to tak bývá do nemovitostí jsem se dostal náhodou. Jednoho dne se ke mně dostala investiční příležitost koupit byt a pronajímat jej. Byla to pro mě velmi stresující záležitost, protože se jednalo o dost peněz a já s tím neměl žádné zkušenosti. Nicméně jsem zjistil, že mě nemovitosti a vše kolem toho velmi baví a od té doby jsem se v této oblasti začal vzdělávat. Nyní již nevyužívám svých znalostí jen pro své bydlení, ale pomáhám i svým klientům jako realitní zprostředkovatel. Věřím, že když se vše udělá správně, může být prodej či pronájem jakékoliv nemovitosti bezstarostnou zkušeností a spokojeností na obou stranách. Na straně prodávajícího i kupujícího.  Žiji v Olomouci a zaměřuji se na toto město a okolí. Občas ale pomáhám i ve vzdálenějších oblastech. 

Jiří Podešva - realitní makléř pro Olomouc

„Vždy říkám, že každá nemovitost, pozemek či pole má svého kupce. Jen je potřeba zamyslet se, kdo by to tak mohl být a pak jej aktivně vyhledat.“

Část z mých klientů jsou také investoři do nemovitostí. Tím, že já sám do nemovitostí investuji a často se s investory potkávám, nabral jsem spoustu zkušeností. Tyto zkušenosti rád šířím mezi ostatní a proto jsem založil kurz na Naučmese.cz. Prozatím je to jediný kurz v Olomouci, na který můžete zajít. Zaručuji Vám, že se dozvíte praktické věci, které Vám pomohou, pokud investujete nebo budete investovat do nemovitostí. Těším se na Vás.

naucmese-uvodni-fotka
naučmese.cz - Investice do nemovitostí od A do Z

Recenze:

Roman Holý
Roman Holý
Hodnota, Kvalita, Profesionalita, Rychlost odpovědi
Read More
Nabízíme kanceláře do pronájmu v blízkosti centra Olomouce. Jedna z kanceláří se nám uvolnila a tak jsme oslovili pana Jiřího Podešvu z ERA Bydlení, jestli by nám nesehnal klienta pro tuto kancelář. Bleskurychlé a vstřícné jednání z jeho strany nám ani ne do týdne tuto kancelář obsadil novým klientem k naší spokojenosti. Tuto firmu můžeme všem vřele doporučit a dáváme palec nahoru. Roman Roman Holy😁
Kvilda Kvilda
Kvilda Kvilda
Především zodpovědný a férový přístup!
Read More
Jirka nám doporučil dobrého poradce pro hypotéku a konzultoval s námi nákup nemovitosti. Jeho rady nám byly v každém případě velmi užitečné, proto můžeme práci s ním jenom doporučit. Především zodpovědný a férový přístup!
Martin Doložílek
Martin Doložílek
Hodnota, Kvalita, Profesionalita, Rychlost odpovědi
Read More
S Jirkou jsem spolupracoval na pronajmu kancelářských prostor. Velmi oceňuji jeho profesionální a vstřícný přístup. Vše proběhlo naprosto hladce a jeho služby mohu víc než doporučit.
Marek Černý
Marek Černý
Rychlost, Profesionalita, Vstřícné jednání
Read More
Profesionální a rychlý přístup. Komunikace na úrovni. Osobní a vstřícné jednání. Co jsem potřeboval bylo vyřešeno po všech stránkách, včetně právního poradenství. Rozhodně mohu doporučit a v případě potřeby, v budoucnu jednoznačně využiji.
Jiří B.
Jiří B.
Odpovědnost, Seriózní jednání, Profesionalita
Read More
„Musím hodnotit velmi kladně odpovědný přístup pana inženýra, jeho profesionální a velmi seriózní jednání. Určitě doporučuji pana ing. Podešvu jeho dalším zákazníkům.”

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím tento formulář