DJI_0877bw

Chatka se zahradou poblíž Olomouce

Typ nabídky

Prodej

Typ objektu

Dům

Lokalita

Bystrovany ev. č. 18

Cena: 1 600 000 Kč

DETAILNÍ INFORMACE

Stav nemovitosti:

Aktivní

Typ nabídky:

Prodej

Typ objektu:

Dům

Podtyp nemovitosti:

Chata

Typ vlastnictví:

Osobní

Volný ihned:

Ano

Lokalita:

Bystrovany ev. č. 18

STRUČNÝ POPIS

V nádherné lokalitě plné zeleně kousek od Olomouce nabízíme k prodeji zahradu se zděným zahradním domkem. Zahrada o rozloze 401 m2 se nachází uprostřed zahrádkářské kolonie Třešňový sad v obci Bystrovany. Na pozemku stojí podsklepená chatka s výměrou cca 16 m2. Do chaty je napojena voda s užitkovou vodou (ražená studna do hloubky cca 3 m se nachází na pozemku) a elektřina.
Chata je patrová. V přízemí se nachází vstup přes balkón, uvnitř pak kuchyně vybavená kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem, troubou a mikrovlnkou. Dále je zde místnost se splachovací toaletou (za domem se nachází odpadní jímka). V podkroví s dřevěnou podlahou i stropem se nachází dvojlůžko a komoda. Z podkroví je krásný výhled do zeleně i na pasoucí koně na louce za zahrádkami. Dům má ještě malou půdu, kterou lze využít jako prostor pro uskladnění věcí. Díky kamnům ve spodní místnosti lze chatu vytopit a obývat celoročně. Do sklepa je přístup z venku, nachází se zde vodárna a prostory pro zahradní nářadí.
Celá zahrada působí velmi útulně. Rostou zde jak okrasné, tak ovocné dřeviny. Milovníci bio plodin si přijdou na své. Najdete zde vzrostlé švestky i meruňky, mladé stromy hrušní. Dále zde rostou keře rybízů, angreštů, borůvek, malin a jahodníky. Na pozemku jsou také připravené záhony k pěstování. Odpočinout si pak můžete u ohniště nebo v krásné pergole přímo před domkem. Děti ocení pískoviště na hraní.
Tato zahrádkářská kolonie je jednou z nejoblíbenějších díky blízkosti města Olomouce a dopravní dostupnosti. Autem jste zde z města za 10 minut nebo můžete využít cyklostezku, která vede podél řeky Bystřice. MHD (autobus č. 15) sem jezdí z hlavního nádraží města Olomouce nebo si uděláte pěkný výlet vláčkem. Zahrádku lze všestranně využít na pěstování i relax, je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro lidi toužící po místě k odpočinku. Doporučujeme osobní prohlídku s naším realitním zprostředkovatelem.

VYBAVENÍ

Balkón:

Ne

Lodžie:

Ne

Terasa:

Ne

Sklep:

Ano

Výtah:

Ne

Zahrada:

Ano

TECHNICKÉ INFORMACE

Stav nemovitosti:

Dobrý

Konstrukce budovy:

Smíšená

Zastavěná plocha:

18 m2

Voda:

Vlastní studna

Vytápění:

Kamna

Telefonní přípojka:

Ne

Energetická třída:

G - Mimořádně nehospodárná

POLOHA NA MAPĚ

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím tento formulář