Prodej rodinný dům Brno Míčkova Husovice realitní makléř Jiří Podešva

Praktický rodinný dům s krásným výhledem

Typ nabídky

Prodej

Typ objektu

Dům

Lokalita

Míčkova, Brno - Husovice

Cena: 8 900 000 Kč

DETAILNÍ INFORMACE

Stav nemovitosti:

Realizováno

Typ nabídky:

Prodej

Typ objektu:

Dům

Typ vlastnictví:

Osobní

Volný ihned:

Ano

Lokalita:

Míčkova, Brno - Husovice

STRUČNÝ POPIS

K prodeji nabízíme rodinný dům s krásným výhledem na Brno, především na Vinohrady, Maloměřice a Hády. Tento dům se nachází v Míčkově ulici a je součástí dvojdomu, který byl stejně jako dalších 10 dvojdomů navržen významným architektem Bohuslavem Fuchsem. Dvojdomy připomínají svou formou typická moravská venkovská stavení, jejich dispozice jsou však již přizpůsobeny potřebám městských obyvatel. 

Do domu se vstupuje skrze zádveří, kde lze mít zaparkovaná kola, kočárek či uskladněné věci. Dále se pak vchodovými dveřmi vstupuje do chodby na jejímž konci je vstup do koupelny a jídelny. Jídelna je spojena s kuchyní a tvoří tak centrální místnost celého domu. Z kuchyně s jídelnou lze sejít dolů na zahrádku, vstoupit do obývacího pokoje nebo vystoupat po schodech do druhého patra. Ve druhém patře se nachází ložnice, samostatné WC a dětský pokoj se vstupem na terasu. V patře je také výlez na půdu, která může sloužit pro uskladnění sezónních věcí. 

Dům má podlahovou plochu cca 104 m2, k tomu jsou sklepní prostory o velikosti cca 28 m2. Horní terasa má zhruba 20 m2 a spodní terasa cca 10 m2. Zahrádka má velikost cca 50 m2. V domě v průběhu času proběhlo několik rekonstrukcí. Elektřina je v mědi, voda a odpady jsou plastové. Díky plastovým oknům s trojsklem a novému plynovému kondenzačnímu kotli, který zajišťuje vytápění a ohřev vody, je dům velice hospodárný a roční spotřeba plynu je pouze 10 MWh (při dnešních cenách to dělá cca 20 000 Kč za rok). 

Kousek od domu je dětské hřiště a Husovický kopec s vyhlídkou, kde právě probíhá revitalizace a město zde buduje menší park. Přijďte se podívat na tuto zajímavou nemovitost s perfektní lokalitou a nádhernými výhledy.

VYBAVENÍ

Terasa:

Ano

Sklep:

Ano

Výtah:

Ne

Zahrada:

Ano

TECHNICKÉ INFORMACE

Stav nemovitosti:

Velmi dobrý

Konstrukce budovy:

Smíšená

Užitná plocha:

104 m2

Voda:

Vodovod

Vytápění:

Plynový kotel

Energetická třída:

F - Velmi nehospodárná

POLOHA NA MAPĚ

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím tento formulář