Řadový rodinný dům ve Velkém Újezdě

Řadový rodinný dům ve Velkém Újezdě

Typ nabídky

Prodej

Typ objektu

Dům

Lokalita

Velký Újezd

Cena: 4 800 000 Kč

DETAILNÍ INFORMACE

Stav nemovitosti:

Realizováno

Typ nabídky:

Prodej

Typ objektu:

Dům

Typ vlastnictví:

Osobní

Volný ihned:

Ne

Lokalita:

Velký Újezd

STRUČNÝ POPIS

Pokud hledáte rodinný dům s malou zahrádkou (cca 30 m2), kam se lze nastěhovat a není potřeba investovat do rekonstrukce, pak tato nabídka může být právě pro vás.

K prodeji nabízíme řadový rodinný dům ve Velkém Újezdě, který kromě bytu v patře nabízí další prostory v suterénu a na půdě. V suterénu o užitné ploše cca 90 m2 se nachází garáž, dílna, velká spižírna, malá šatna, kuchyně se studnou a skladovací místnost. V patře o stejné rozloze cca 90 m2 a dispozici 3+1 se nachází neprůchozí pokoj, zvlášť wc a koupelna, kuchyně, obývací pokoj s krbovými kamny a ložnice.
Půda (taktéž cca 90 m2) v současné době slouží pro uskladnění věcí, ale svou velikostí a výškou stropu (4,5 m v nejvyšším bodě) je ideální pro výstavbu další bytové jednotky popřípadě pokojů.

Dům se nachází kousek od náměstí ve Velkém Újezdu. Tento městys je vzdálen 9 km od Lipníku nad Bečvou, 18 km od Přerova a 17 km od Olomouce. Se všemi městy je spojen autobusovou dopravou a překvapí svou občanskou vybaveností. Nachází se zde školka, základní škola, odborné učiliště, restaurace, obchod, dětský a praktický lékař, zubař a mnoho dalšího. Městys také často pořádá společenské a kulturní akce.

Dům je cihlový se sedlovou eternitovou střechou. Vytápění je zajištěno skrze plynový kotel (5 let starý), ohřev vody probíhá částečně také pomocí elektrického bojleru. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. V pokojích je plovoucí podlaha a dlažba. Okna jsou dřevěná.

Dům je vhodný pro rodinu, která využije současné dispozice domu popřípadě si rozšíří počet pokojů v prostorech půdy nebo využije suterénu například pro menší podnikání. Doporučuji prohlídku.

VYBAVENÍ

Balkón:

Ne

Lodžie:

Ne

Terasa:

Ne

Sklep:

Ano

Výtah:

Ne

Zahrada:

Ano

TECHNICKÉ INFORMACE

Stav nemovitosti:

Dobrý

Konstrukce budovy:

Cihla

Užitná plocha:

270 m2

Voda:

Vodovod, Vlastní studna

Vytápění:

Plynový kotel

Energetická třída:

G - Mimořádně nehospodárná

POLOHA NA MAPĚ

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím tento formulář