Rodinný dům na prodej Horka nad Moravou

Vícegenerační rodinný dům v žádané lokalitě

Typ nabídky

Prodej

Typ objektu

Dům

Lokalita

Albrechtova, Horka nad Moravou

Cena: 5 990 000 Kč

DETAILNÍ INFORMACE

Stav nemovitosti:

Realizováno

Typ nabídky:

Prodej

Typ objektu:

Dům

Typ vlastnictví:

Osobní

Volný ihned:

Ne

Lokalita:

Albrechtova, Horka nad Moravou

STRUČNÝ POPIS

K prodeji nabízíme velký cihlový rodinný dům, který byl postaven přibližně v roce 1926 a který je součástí dvojdomu ve velmi žádané lokalitě Horka nad Moravou.

Přízemí o velikosti cca 130 m2 a 35 m2 velké garáže bylo dříve zkolaudováno na nebytové prostory. Naposledy se využívalo jako samostatná bytová jednotka, která byla zrekonstruovaná v roce 1990, kdy byly vyměněny také odpady a elektřina. Skládá se z obývacího pokoje s krbem, ložnice, velké koupelny (rekonstrukce v roce 2002) s vanou i sprchovým koutem a dalších dvou pokojů.

První patro má užitnou plochu 165 m2 a k tomu patří ještě terasa o velikosti 22 m2. V tomto patře je bytová jednotka, která prošla rekonstrukcí v roce 1999 a skládá se z kuchyně, ložnice, obývacího pokoje, dalších dvou pokojů a knihovny.

Půda je v současné době nevyužívaná, ale svou velikostí přímo vybízí k výstavbě bytové jednotky. Velikostně nabízí krásných cca 136 m2 a výška stropu v nejvyšším místě je cca 4,8m.

Vytápění je zajištěno kombinovaně pomocí plynového kotle nebo kotle na tuhá paliva. Okna domu jsou dřevěná kastlová. Jejich větší počet přináší do nemovitosti spoustu světla. Dům je připojen na elektřinu, vlastní studnu a kanalizaci. Dům je částečně podsklepen (36 m2). Střecha je eternitová přibližně z roku 1979. Dům leží na pozemku o velikosti 469 m2. Na pozemku kromě domu jsou ještě historicky přistavěny technické místnosti.

Horka nad Moravou je vyhledávaným místem pro bydlení, jelikož leží v blízkosti Olomouce (jen 10 min autem) a je s Olomoucí propojena i městskou hromadnou dopravou (autobus, vlak). V obci je obchod, škola, školka, doktor, lékárna a v okolí nádherná příroda.

Dům je vhodný pro velkou rodinu nebo pro kombinaci bydlení s podnikáním připadně pro investora, který z domu udělá bytové jednotky. Doporučuji prohlídku.

VYBAVENÍ

Balkón:

Ne

Lodžie:

Ne

Terasa:

Ano

Sklep:

Ano

Výtah:

Ne

Zahrada:

Ne

TECHNICKÉ INFORMACE

Stav nemovitosti:

Dobrý

Konstrukce budovy:

Cihla

Zastavěná plocha:

465 m2

Užitná plocha:

465 m2

Voda:

Vlastní studna

Vytápění:

Plynový kotel

Energetická třída:

G - Mimořádně nehospodárná

POLOHA NA MAPĚ

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím tento formulář