Vojtěšská byt k prodeji 4+kk

Zrekonstruovaný byt 4+kk na Praze 1

Typ nabídky

Prodej

Typ objektu

Byt

Lokalita

Vojteššká, Praha

Cena: 17 200 000 Kč

DETAILNÍ INFORMACE

Stav nemovitosti:

Realizováno

Typ nabídky:

Prodej

Typ objektu:

Byt

Typ vlastnictví:

Osobní

Volný ihned:

Ano

Lokalita:

Vojteššká, Praha

STRUČNÝ POPIS

Exkluzivně nabízíme k prodeji luxusní byt na Praze 1. Zrekonstruovaný byt 4+kk v historickém domě se nachází ve velmi atraktivní a turisty vyhledávané lokalitě ve Vojtěšské čtvrti. Sousedství s Masarykovým nábřežím poskytuje skvělou dostupnost moderní náplavky, Slovanského ostrova, Karlova mostu i Staroměstského náměstí. Tramvajová zastávka je za rohem domu a v pěší vzdálenosti je i metro B – Karlovo náměstí a Národní třída. Byt je svou polohou, velikostí a vybaveností vhodný pro náročnou rodinu nebo pro investory, kteří využijí byt k pronájmům. 

Byt ve druhém patře s výtahem se skládá ze vstupní chodby, z které je vstup do všech ostatních místností. Obývací pokoj s repasovanými parketami je orientován na východní stranu. Na stejnou stranu vyhlíží i větší ložnice o velikosti více než 26 m2 a která nabízí dostatek prostoru i pro 2 manželské postele. Se západní orientací se nachází ložnice s vlastním sprchovým koutem a rekonstruovaná kuchyně s jídelnou. V bytě dále najdeme samostatnou koupelnu se sprchovým koutem, samostatné WC a pro úschovu věcí také menší komoru. Za jídelnou se nachází údržbový kout, kde je kotel, pračka a sušička. K dispozici jsou také sklepní prostory v suterénu.

V současné době se byt využívá ke krátkodobým pronájmům, pro které je velkou konkurenční výhodou možnost pohodlně ubytovat až 8 lidí. Obsazenost bytu již dosahuje velmi dobrých výsledků a stále se v průběhu času zvyšuje. Stejně tak roste i průměrná cena pobytu na osobu a noc. Byt momentálně generuje velmi zajímavé příjmy, které by mohly ke konci roku představovat zhruba 7% hrubý výnos z ceny nemovitosti. Byt se prodává vybaven a lze tedy ihned pokračovat v pronajímání. 

SVJ hospodaří bez úvěru. V roce 2000-2001 proběhla rekonstrukce střechy, půdy a byly vyměněny staré rozvody za plastové. Fasáda prošla kompletní opravenou v roce 2019 a byl na ni získán grant. V současné době nejsou plánované žádné další investice. Fond oprav a ostatní náklady bytu placené SVJ jsou 4 563 Kč. Ohřev vody i vytápění je zajištěno plynovým kotlem, kdy současné měsíční náklady jsou 2 500 Kč. Náklady na elektřinu a vodu jsou 700 Kč, respektive 1 050 Kč měsíčně.

K bytu je nyní evidován hypoteční úvěr s přibližnou zbývající výši 8,7 miliónů korun a při úrokové sazbě 1,99 % zafixované do 31. 8. 2027. V případě zájmu a dostatečné bonity lze tento úvěr převést na nového majitele a tím zvýšit výnosnost této investice.

Pokud máte jakékoliv otázky, popřípadě chcete prodiskutovat potenciál této investice, prosím, kontaktujte mě.

VYBAVENÍ

Balkón:

Ne

Lodžie:

Ne

Terasa:

Ne

Sklep:

Ano

Výtah:

Ano

Zahrada:

Ne

TECHNICKÉ INFORMACE

Stav nemovitosti:

Po rekonstrukci

Konstrukce budovy:

Cihla

Užitná plocha:

111 m2

Energetická třída:

G - Mimořádně nehospodárná

POLOHA NA MAPĚ

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím tento formulář